کتاب یا فیلم آموزشی، کداميك بهتر است؟

ابزارهای آموزشی ابزارهای فیزیکی یا نرم افزاری هستند که برای ارائه محتوای آموزشی و در جهت آموزش به فراگیر مورد استفاده قرار می گیرند.

كتاب يكي از سنتي ترين ابزارهاي يادگيري و آموزش است كه امروزه با بالا رفتن هزينه هاي چاپ و كاغذ قيمت آن بطور چشمگيري افزايش يافته است ولي همچنان عده اي معتقدند كتاب كاغذي هنوز جايگاه اصلي را در روند و توسعه آموزش داراست.

در سالهاي اخير نرم افزارهاي تخصصي پيشرفتهاي چشمگيري داشته اند و بطور مستمر بروزرساني شده و هر روز شاهد تغييرات و نوآوريهايي در آنها هستیم و متخصصان هر رشته با بكارگيري آنها مي توانند آنچه در ذهن مي پندارند را عملي نمايند، از اينرو براي متخصصان و دانشجويان علوم مختلف فراگیری روش کار با نرم افزارها و بروزرساني دانش خود در این زمینه و بكارگيري آن در پروژه هاي كاري واجب و حیاتی به نظر میرسد.

از طرفی يادگيري سريع و جامع هريك از نرم افزارها بصورت كاربردي و دقيق در زماني كوتاه از طريق كتاب بسیار مشكل و زمان بر است واز طرف دیگر فراگيري از طريق كلاسهاي آموزشي بجز پرداخت هزينه هاي گزاف نيازمند صرف زمان بسيار نیز بوده و در عين حال خسته كننده خواهد بود. پس راه حل چيست؟ چطور مي توانيم دانش خود در رابطه با يك نرم افزار را ارتقاء داده و به رموز مولفه هاي جديد آن دست پيدا كنيم؟ چطورمي توانيم با صرف كمترين هزينه و دركوتاه ترين زمان چگونگی کار با يك نرم افزار را ياد بگيريم؟ چطور مي توانيم عناوين جديد نرم افزارها را سريع، جامع و دقيق فرا گيريم و يا بهتر است بپرسيم چطور مي توانيم سريع، آسان و ارزان متخصص يك نرم افزار شويم؟ پاســخ تمام اين سوالات استفاده ازفیلم آموزشیاست.

فیلم آموزشی عبارت از فیلمی است که هدف اصلی آن آموزش به افراد و انتقال دانش است و از آن به عنوان یکی از شیوه های تدریس نام برده می شود.

انتقال مفاهیم آموزشی با استفاده از فیلم،آسان، سریع و ارزاناست چون عواطف و هیجانات را می توان از طریق فیلم به راحتی انتقال داد. به عبارتي ديگر از طريق فيلم آموزشي مي توان با استفاده از روشهای يادگيري ديداري و شنيداري مفاهيم را به فراگير انتقال داد.

فیلم آموزشی از دهه 1980 رواج یافت و از سال 1995 با پیشرفت های کامپیوتر و فن آوری دیجیتال از جمله اینترنت، استفاده از فیلم آموزشی برای آموزش رواج بیشتری یافت. امروزه بسیاری از فیلم های آموزشی در چند سری تهیه می شود ودر آنها به بحث پیرامون یک موضوع خاص می پردازد. از فواید استفاده از فیلم آموزشی می توان به تقویت حافظه در یادآوری، تسهیل در یادگیری و حل مسئله، افزایش انگیزه یادگیری، صرفه جویی در زمان و هزینه، یادگیری سریع و آسان و ارتقاء یادگیری اشاره کرد.

گروه آموزشی داتیسیکی از ناشران دیجیتال در حوزه تولید فیلم آموزشی در زمینه های مهندسی کامپیوتر، برنامه نویسی و وب، عمران و معماری، مکانیک و تاسیسات، برق و الکترونیک، صنایع، شیمی و صنایع پتروشیمی، نقشه برداری، مدیریت و حسابداری، آمار، گرافیک و طراحی، میکس و مونتاژ ویدیویی و صوتی، طراحی دکوراسیون داخلی یا عمومی و .است.

نرم افزارهای آموزشی داتیسسعی برآن دارد تا شما دانشجویان، متخصصان و کاربران گرامی را در یادگیری نرم افزارهای جدید با شعار"آسان، سریع، ارزان بیاموزیم"یاری رساند.

جهت مشاهده عناوین آموزشی داتیس،آشنایی با سرفصـــلهای آموزشی و نمونه فیلمهای آموزشـــی رایگان، خرید ودانلود فیلم آموزشیبا تخفیف ویژه 40 درصدی، شما را به بازدید ازفروشگاه اینترنتی داتیسدعوت می نماییم.

تمامی محصولات به همراه فیلم آموزش نصب نرم افزار، فایل مثالهای آموزش داده شده و لینــک دانلود نرم افزار ارائه می گردد.

فروشگاه خرید کفش صندل

بهترین فروشگاه خرید سانسوریا و کاکتوس

معرفی و بررسی برند لوازم جانبی بیسوس

آموزشی ,نرم ,فیلم ,آموزش ,مي ,استفاده ,فیلم آموزشی ,نرم افزار ,استفاده از ,چطور مي ,از طريق ,فیلم آموزشی، کداميك

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
fidar123 htsmceturersdcour ami4you liereswooty lamoterfi industrialblog targululac postbs posterloxblog payammehrabani