انواع کولر گازی گری

GREEگری

گریدر کارخانه عظیم تهویه مطبوعگریواقع در کشور چین تولید می شود. کولر گازی

شرکتگریبا تولیدانواع کولر گازی های دیواری و ایستاده و پنجره ای و پرتابل و داکت و کاستدر سطح بین المللی مطرح می باشد.

حتی کولر گازی دیواری این برند بسیار متنوع و مدل های بسیار زیادی را تولید کرده است و این نشان از قدرتمندی این شرکت می باشد.

به گونه ای که از هر سه کولر گازی نصب شده در کل دنیا یک عددکولر گازی گریمی باشد .

کولر گازی گری

شرکتگریسابقه طولانی در تولید انواع تهویه مطبوع خانگی و تجاری دارد و به جرات می توان گفت کامل ترین سبد فروش را دارد و می توان در سراسر ایران با توجه به اقلیم محل ست خود مدل کولر گازی خود را خریداری نمایند.

انواع کمپرسور های کولر گازی گری :

این شرکت با تولید کولر گازی هایی باکمپرسور روتاری و پیستونی و اسکرالمدل های مختلفی را با طراحی های منحصر به فرد تولید و در اختیار خریداران محترم قرار داده است .

رمز موفقیت این شرکت در تولید کولر گازی های با کیفیت بالا و قیمت مناسب و خدمات پس از فروش گسترده در سراسر ایران می باشد.

کولر گازی های اینورتراین برند از بورد دی سی بهره می برد که با کنترل مصرف انرژی آن را به حداقل می رساند و قابلیت خنک کنندگی بالا را در نوسانات ولتاژی متغیر بین 190 تا 250 ولت را دارد و همچنین مانع از ضربه های مستهلک بهکولر گازیو تاثیر بالایی در محافظت ازکولر گازیدارد و موجب طول عمرکولر گازیمی شود

کولر گازی های معمولی این برند دارای مدل های مختلفی می باشد و برای کل کشور عزیزمان می توانید از این برند گری خریداری و از خنک کنندگی آن بهره ببرید.

تکنسین های حرفه ای در کارخانهگریدر زمینه سرمایش و کمپرسور و انتقال حرارت بطور اختصاصی عمل کرده و نظارت کاملی بر خطوط تولید و کیفیت ساخت دارند و این اکیپ با انجام آزمایشات مکرر و طاقت فرسا بهترین مدل های کولر گازی کم مصرف را در ظرفیت های مختلف تولید و در اختیار مصرف کنندگان در سرتاسر جهان قرار می دهند و این موجب رضایت خاطر و اعتماد بیشتر مشتریان به خرید این کولر گازی شده است .

.گریرضایت خاطر خریدار و اعتماد مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است

اینکولر گازی کم مصرفبدلیل نحوه کارکرد کمپرسور در کولر گازی فوق العاده مصرف کمتری نسبت یه مدل های معمولی دارد.

قیمت کولر گازی گریبسیار ارزان می باشد زیرا که با مدل های مختلف گفته شده در بالا تولید می شود وخرید کولرگازی گریگزینه مناسبی می باشد چون مستقیماrdquo; در شرکت مادر تولید می شود .

کولر گازی اینورتر گری :

قیمت این کولر گازی کم مصرف اینورتر یک مقدار از کولر گازی معمولی بیشتر می باشد ولی با مرور زمان میزان هزینه اضافی که بابت خرید بورد دی سی اینورتر پرداخت کرده اید جبران می شود.

باخرید کولر گازی کم مصرف گریدر آینده نه چندان دور آن را به دیگر آشنایان پیشنهاد می کنید و از خرید آن رضایت کامل را خواهی داشت.

کولر گازی گریکم مصرف و معمولی دیواری در ظرفیت های مختلف9000-10000-12000-13000-14000-000-21000-24000-27000-28000-30000-36000تولید می شود که می توانید سایز کولر گازی خود با راهنمایی های نماینده فروش ما و تکنسین نصب انتخاب و اقدام به خرید نمایید.

انواع کولر گازی گری :

کولر گازی دیواری :

کولر گازی دیواری گریباگاز 410 و گاز 22 و گاز 32تولید می شود که تا به امروز خرید کولر گازی کم مصرف با گاز 410 دارای سرمادهی بهتر و چون حامی محیط زیست و مانع از تخریب لایه ازون می باشد پیشنهاد بهتری است .

کولر گازی ایستاده :

کولر گازی ایستادهدر بابرق سه فاز و برق تک فازتولید می شود .

کولر گازی ایستاده گری تک فازرا می توان با برق خانگی 32 آمپر به راحتی نصب و محیط را کاملاrdquo; خنک کرد همچنین با موتور تک فن و موتور جفت فن تولید می شود که بسته به نیاز می توان انتخاب اصولی انجام داد و بابورد دی سی اینورترازکولرگازی کم مصرفشاهد خنک کنندگی عالی می باشید.

کولر گازی گری ایستادهبابرق سه فازبرای اماکن تجاری و رستوران ها و مساجد و حسینیه ها و فروشگاه ها و اماکن ورزشی توصیه می شود زیرا اینکولر گازی ایستاده سه فاز کم مصرفو از سرمادهی عالی برخوردار می باشد.

کولر گازی پنجره ای :

همانطور که از نامش پیداست این نوع کولر گازی در داخل پنجره قرار می گیرد و قسمت کندانسور به سمت بیرون محیط و قسمت اپراتور به سمت داخل محیط قرار می گیرد و گرمای محیط را به خارج محیط هدایت می کند و کندانسور نقش خنک کردن هوای گرم محیط را بعهده دارد.

کولر گازی گری کم مصرف پنجره ایبرای افرادی که مستاجر هستند گزینه مناسبی می باشد که با تغییر محل ست خود می توانند به راحتی آن را جابجا کنند و نیاز به حضور فیزیکی نصاب برای نصب و باز کردن آن نمی باشد.

کولر گازی پنجره ای گریرا معمولاrdquo; برای اماکنی با متراژ کوچک و آپاتمان های تک خوابه که پذیرایی کوچکی دارند و همچنین برای دفاتر اداری کوچک و. گزینه مناسبی می باشد.

کولر گازی پنجره ای گرینسبت بهکولر گازی دیواری و کولر گازی ایستاده و کولر گازی داکت و کولر گازی داکت کاستی ازقیمتپایین تری برخوردار می باشد.

کولر گازی پرتابل :

کولر گازی پرتابل گریبدلیل طراحی یکدست و قرار گرفتم کمپرسور و کندانسور و دیگر متعلقات در یک محفظه مانند کولر گازی پنجره ای به راحتی حمل و بدلیل داشتن پایه های چرخ دار قابلیت جابجایی آسان به هر مکانی را دارد.

پرتابل گری اینورتربا داشتن بورد دی سی از مصرف کمتری نسبت به معمولی آن برخوردار می باشد.

کولر گازی پرتابل گریمعمولاrdquo; برای اتاق های سرور که نیاز مبرم یک قسمت از ساختمان به خنک کنندگی بیشتر می باشد پرتابل گری کم مصرف گزینه مناسبی می باشد.

قیمت پرتابل گریبا توجه به طراحی ساده تر آن بسیار ارزان می باشد.

داکت اسپلیت کانالی :

داکت اسپلیت گری کم مصرفبرای ساختمان های نوساخت توصیه می شود زیرا که از هزینه های اضافی خرید رادیاتور و لوله کشی های اضافی برای سیستم گرمایش می کاهد و قیمت داکت اسپلیت گری نسبت به کولر گازی دیواری گران تر می باشد ولی با احتساب هزینه های گرمایش بسیار ارزان تر و به صرفه تر برای مشتری تمام می شود.

داکت اسپلیت گریمانندکولر گازی گریدر دو نوعاینورتر و بدون اینورترتولید می شودداکت اسپلیت گری اینورتربسیار کم مصرف می باشد .

داکت اسپلیت گری کم مصرفبصورت توکار نصب می شود و با استفاده از کانال کشی می توانید کل ساختمان را یکدست و همدما خنک کرد.

داکت اسپلیت کاست :

کاست گری کم مصرفرا معمولاrdquo; برای اماکن تجاری پیشنهاد می دهیم زیرا که در سقف بصورت توکار نصب می شود و و اماکنی که سقف های بلند دارند جای مناسبی برای تعبیه آن دارند.

قیمت کاست گریبا برق سه فاز و تک فاز متفاوت می باشد ولی در هر صورت نسبت به برند های دیگر مناسب تر می باشد.

خرید مناسب ترین قیمت کولر گازی گری و اسپلیت گری در نمایندگی گری خانه سفید با گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر و شرکتی

فروشگاه ما شما را در خرید بهترین مدل کولر گازی و داکت اسپلیت و پرتابل و کاست و کولر گازی پنجره ای و کولر گازی ایستاده و. راهنمایی می کند که بتوانید انتخاب اصولی داشته باشید

گارانتی و خدمات پس از فروش :

تمام کولر گازی های شرکتگریتحت پوشش گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت آنلاین سرویس 24 می باشد.

در سرتاسر کشور عزیزمان نصاب و تکنسین های ماهری جهت خدمت رسانی در زمینه کولر گازی را دارد .

شرکت گارنتی متعهد می گردد که کمپرسور کولر گازی را به مدت پنج سال گارانتی کند و در طی این مدت در صورت خرابی تا اتمام زمان گارانتی ناچار به تعویض یا تعمیر کمپرسور می باشد البته در صورتی که خرابی دستگاه ناشی از ظرفیت نامناسب برای محیط مورد نظر باشد و نوسانات برق در محیط نصب شده وجود داسته باشد شرایط 5 سال گارانتی کمپرسور ساقط می شود.

شرکت متعهد می گردد قطعات مکانیکی و بدنهکولر گازی گریرا به مدت دو سال گارانتی کند که در صورت خرابی ناشی از عملکرد کولر گازی تعهدات خود را کامل انجام می دهد .

شرکت متعهد می گردد قطعات الکترونیکی و بوردهای موجود در کولر گازی را به مدت یک سال گارانتی کند البته در صورتی که خرابی قطعات الکتریکی ناشی از نوسانات برق و قطع و وصل های بی مورد برق ورودی باشد تعهدات این بخش قابل قبول شرکت نمی باشد.

فروشگاه ما سعی در راهنمایی شما خریداران محترم برای انتخاب درست واصولی می باشد که ازخرید کولر گازی گری کم مصرفخرسند شوید و فروشگاه ما را به دوستان و آشنایان خود پیشنهاد بدهید.

آدرس : کردستان - بانه - میدان جهاد بالاتر از پاساژ خیام - نمایندگی گری

شماره تماس : 08734244252

شماره موبایل : 098742748

نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران

محصولات مدیلن ساخت شرکت گلی افشان

فروش و پخش محصولات مژه

گازی ,کولر ,های ,گری ,کم ,مصرف ,کولر گازی ,می باشد ,می شود ,گازی گری ,باشد کولر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
mobaraktest nimarayanech iliatour saharezhari sitekeeperseo gemhosting madreseyeshadi berlian hosereel archive2music