آموزش ساخت ایمیل / درست کردن ایمیل شخصی با گوشی

ساخت ایمیل و یا درست کردن یک ایمیل شخصی استفاده از آن برای افراد مبتدی کاری پیچیده و بعضا با دردسرهایی روبرو است در این نوشتار شما را با ساخت ایمیل در سرویس دهنده خوب و قدیمی ایمیل ایرانی میلفا آشنا میکنیم.

این آموزش برای انواع گوشی های سامسونگ و شیائومی نیز کاربرد دارد. با ایمیل ساخته شده میتوانید حساب اپل ایدی ، شیائومی ، سامسونگ ، ایسنتاگرام و سایر سایتها ایجاد کنید.

حتما تا بحال آموزش هایی را در مورد ساخت ادرس ایمیل در وب سایتهای مختلف دیده اید این آموزشها شامل آموزش ساخت ایمیل یاهو ، ساخت ایمیل در جیمیل و ساخت ایمیل میلفا می باشند . اما با توجه به بروز رسانی ها و تغییرات در سایت ایمیل فارسی میلفا ما امروز میخواهیم روش ساخت یک آدرس ایمیل جدید در سایت معتبر و خوب ایمیل ایرانی و فارسی میلshy;فا را آموزش دهیم.

اول از همه بهتر است بدانید که سایت میلفا فقط یک سرویس دهنده ایمیل نیست و تقویم شمسی ، سرویس ارسال پیامک ، درایو ذخیره فایل تنها برخی از خدماتی است که در کنار یک سرویس ایمیل ایرانی بدست خواهید آورد .

ایمیل چیست و چرا باید ایمیل داشته باشیم؟

اگر نمیدانید ایمیل چیست و چه کاربردی دارد بهتر است اول از همه مقاله ایمیل چیست را از وبلاگ میلshy;فا بخوانید.اگر با ساختار و کاربردهای ایمیل آشنا شده اید شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید از یک سرویس دهنده داخلی استفاده کرد وقتی سرویسهایی مانند جیمیل و یاهو به رایگان و حجم بسیار بالا در اختیار کاربران است چرا باید از سرویس ایرانی استفاده کرد. اولین پاسخ به این سوال اینست که داشتن یک آدرس ایمیل به تنهایی آنهم برای ما ایرانی ها که از فردای تحریمهای خود خبر نداریم کاری با ریسک بسیار بالا می باشد و میتوانید مقاله ایلنا را در این مورد بخوانید. دومین دلیل درست کردن ایمیل شخصی از میلفا محیط بسیار ساده ، کاربردی و آسان آن برای کابران با معلومات کم در مورد ایمیل و کاربردهای آن است و سومین و مهمترین دلیل حمایت از یک استارت آپ کاملا خصوصی و پاسخگو به شما فارسی زبانان عزیز است .

ساخت ایمیل شخصی یا استفاده از سرویس ایمیل سازمانی / ایمیل شرکتی

اگر از یک سرویس دهنده رایگان مانند جیمیل یا یاهو و یا سرویس دهندگان داخلی ایمیل تهیه کنید و ایمیل شما از یک دامنه عمومی باشد شما یک ایمیل شخصی را مالک شده اید که بعضا و بیشتر افراد نیز داری ایمیل شخصی به شکل name @ domain.com هستند که name نام انتخابی شما و domain.com نامه دامنه ای است که از آن ایمیل ساخته اید، اما در دنیای امروز بسیاری از خدمات و روابط مستم داشتن ایمیل معتبر سازمانی یا شرکتی است یعنی ایمیلی که از یک دامنه عمومی مانند mailfa.com,gamil.com و یا امثالهم نباشد و نام شما به شکل اختصاصی از دامنه خودتان باشد.

این سرویس که شما بتوانید یک دامنه ثبت و سرویس ایمیل آنرا بر روی یک سرویس دهنده دیگر قرار دهید اصطلاحا email hosting یا میزبانی ایمیل نامیده میشود به عنوان مثال نام شرکت یا سازمان شما شرکت یاران خورشید می باشد شما میتوانید دامنه yarankhorshid.com را ثبت کرده و ایمیل info @ yarankhorshid.com را برای استفاده خود ایجاد نمایید.

در این سرویس تمامی خدمات مرتبط با ایمیل شما توسط سرویس دهنده قوی میلفا ارائه میشود و حتی از محیط وب میل فارسی و بسیار جذاب و کارآمد آن نیز بهره مند خواهید شد اما ایمیل شما به نام اختصاصی خودتان خواهد بود.

ساخت ایمیل در میلفا به شکل شخصی یا ایمیل سازمانی با طراحی سایت

میلفا تا همین چند وقت پیش کاملا رایگان بود اما اخیرا و با توجه به حجم بسیار بالای ساخت ایمیل روزانه در میلفا که بعضا برای ساخت اپل ایدی و فروش آن به افراد با معلومات کم استفاده میشد میلفا تصمیم گرفت با بروز رسانی برنامه ها و آسان سازی ساخت ایمیل هزینه بسیار اندکی را برای خدمت بسیار هوشمند ساخت ایمیل یکبار برای همیشه دریافت کند . یعنی هزینه ای که پرداخت میکنید به شکل شارژ ماهانه یا سالانه نبوده و در صورتی که حداقل هر شش ماه یکبار به حساب خود لاگین کنید ایمیل شما با همان هزینه اندک همیشه فعال و در دسترس خواهد بود.

خوب حالا بهتر است سخن را کوتاه کنیم و به شما آموزش دهیم به چه سادگی درعرص کمتر از یک دقیقه میتوانید نام خود را در میلفا رزرو و از ایمیل زیبای @mailfa.com خود استفاده کنید . راستی تا یادمان نرفته بگوییم که با ساخت ایمیل در میلفا دو آدرس ایمیل خواهید داشت مثلا اگر برای behrooz @ mailfa.com ثبت نام کنید مالک آدرس ایمیل behrooz @ mailma.ir همم خواهید بود که میتوانید از آدرس ایمیل .ir خود برای سایتهای ایرانی و بانکهای ایرانی و یا سایت ساجات استفاده کنید.

در ضمن به زودی میتوانید با آدرس دامنه اختصاصی خودتان آدرس ایمیل داشته باشید و از سرویس فوق العاده و سریع ایمیل سازمانی یا ایمیل هاستینگ میلفا به کمترین هزینه ها استفاده کنید.

  1. درست کردن ایمیل شخصی با مراجعه به صفحه ساخت ایمیل : https://mailfa.com/email/create

شما میتوانید یک شماره همراه وارد کنید و یا اگر نمیخواهید شماره همراهی ثبت کنید گزینه عضویت بدون شماره موبایل را علامت بزنید. از این شماره همراه فقط برای ارسال اطلاعات ایمیل ساخته شده توسط شما و یا در آینده برای بازیابی رمز عبور استفاده کرد بنابراین استفاده از شماره همراه را حتما به شما توصیه میکنیم.
شما میتوانید با یک شماره همراه صدها ایمیل بسازید و محدودیتی وجود ندارد.

  1. ورود نام و نام خانوادگی به فارسی یا انگلیسی

در مرحله دوم باید نام و نام خانوادگی یا اگر برای شرکت یا سازمانی در حال ساخت ایمیل هستید عنوان سازمان را وارد کنید. این اسامی میتواند فارسی یا انگلیسی باشد.

  1. انتخاب آدرس ایمیل و رمز عبور

مرحله سوم جادوگر ساخت ایمیل میلفا آدرس ایمیل جدید شما را با یک رمز مطمئن پیشنهاد میدهد. دقت کنید که این ایمیل و رمز هر دو توسط شما قابل ویرایش هستند .علاوه بر این میتوانید از سایر نامهای پیشنهادی که به رنگ آبی دیده میشوند نیز استفاده کنید.

  1. اگر شماره همراه در مرحله اول وارد نکرده اید باید سوال امنیتی تعیین کنید.

مرحله 4 در صورتی برای شما ظاهر میشود که در مرحله یک گزینه ( عضویت بدون موبایل ) را علامت زده باشید. در صورتی که در مرحله یک شماره موبایل وارد کرده باشید این مرحله برای شما نمایش داده نخواهد شد. اما میتونید بعدا و با مراجعه به صفحه تنظیمات میلفا این مقادیر را تعیین کنید این مرحله برای کمک به بازیابی رمز عبور شما در صورت فراموشی آن است. ما با داشتن پاسخ شما به پرسش امنیتی و کد پستی یا کد ملی یا هر کد ده رقمی دلخواه شما که در این مرحله وارد میکنید میتوانیم در هر زمانی که مایل بودید رمز جدیدی برای شما تعریف کنیم. اطلاعاتی که در این مرحله ساخت ایمیل وارد میکنید را حتما در یک جای امن یادداشت و نگه داری کنید.

  1. پرداخت هزینه ناچیز خدمات یکبار برای همیشه

مرحله پنج برای پرداخت هزینه ای بسیار اندک می باشد تا ایمیل شما ساخته شود. میلفا نمایش تبلیغات نداشته و مورد حمایت هیچ سازمان یا نهاد داخلی و خارجی نیز نبوده و نیست و هزینه ای بسیار ناچیز را یکبار برای همیشه شارژ میکند. برای پرداخت هزینه عضویت باید رمز دوم کارت بانکی خود را داشته باشید. برای پرداخت کافی است روی گزینه مشخص شده کلیک کنید. در ضمن این مبلغ نیز در کیف پول شما در میلفا باقی مانده میتوانید برای ارتقا حساب کاربری یا ارسال پیامک استفاده کنید.

  1. تحویل ایمیل ساخته شده

مرحله آخر و تحویل ایمیل ساخته شده . هم اکنون میلفا ایمیل شما را ساخته و اطلاعات آنرا برای شما نمایش میدهد. اگر در مرحله اول شماره همراه خود را وارد کرده باشید در همین لحظه این اطلاعات برای شما پیامک نیز خواهد شد .

از اینکه از سرویس های داخلی واقعی و بخش خصوصی حمایت میکنید از شما متشکریم . حمایت شما منجر به افزایش بازار کار و گردش مالی برای جوانان و آینده بهتر فرزندان شما خواهد بود.

لطفا صفحه اینستاگرام میلفا را دنبال کنید تا در جریان آخرین آموزش ها قرار بگیرید.

.

.

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل مطلب قرار گرفته است.

نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران

محصولات مدیلن ساخت شرکت گلی افشان

فروش و پخش محصولات مژه

ایمیل ,یک ,ساخت ,میلفا ,سرویس ,استفاده ,ساخت ایمیل ,ایمیل شخصی ,آدرس ایمیل ,برای شما ,از یک ,تحویل ایمیل ساخته ,برای پرداخت هزینه ,ساخت ایمیل میلفا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
platecutleryf physic ahmadi54 wayoflea sensoperfume parsnamaddata lifemag paswordnod32 mimamnyazd omega-co