دستبند ، گردنبند و انگشتر نقره

نقره جات در تمام کشور ها و در تمام طول تاریخ طرفداران بی شماری داشته است.

این ف براق جزو فات گران قیمت در جهان به حساب می آید.

در این نوشته قصد بررسی دلایل زیبایی ، محبوبیت ف نقره را داریم و در ادامه نگاهی بهقیمت نقرهخامدر بازار ایران و جهان می و در آخر نگاهی به محصولات طرح طلا و قیمت خرید مناسب فروشگاه جواهرات نقرا خواهیم داشت.

چرانقره جاتهمیشه محبوب هستند ؟

یک - جذابیت فوق العاده

ف نقره دارای درخشش خاصی است راز آن نیز در رنگ نقره ای نهفته است ، رنگ های با تونالیته نقره ای بیشترین بازتاب نور را در بین رنگ ها دارد حتی بیشتر از رنگ سفید نور را بازتاب میدهد.

اگر به اطراف خود نگاهی بی اندازیم تجهیزات بسیاری را می توانیم پیدا کنیم که از رنگ نقره ای برای بازتاب نور استفاده کرده اند مانند آفتاب گیر های شیشه جلو خودرو ، اطراف لوستر ها و . این ویژگی رنگ نقره ای باعث خیره شدن نگاه ها به آن می شود.

دو_ نقره مفید برای مردان و ن

ف نقره برخلاف ف طلا برای مرد ها مضر نمی باشد بلکه فواید زیادی برای بدن مردان و ن نیز دارد در ادامه به چند مورد از این فواید اشاره می کنیم :

نقره برای تسکین درد

ذرهای ربز ف نقره از طریق پوست جذب بدن می شوند و اثر درمانی تسکین درد را دارد، به همین دلیل استفاده ازدستبندنقرهبسیار رواج دارد.

نقره یک آنتی باکتری

استفاده از آب نقره از دوران قدیم بسیار معروف است یکی از دلایل مصرف آن ضد باکتری بودن ف نقره است که در صنعت تصفیه آب ها به خصوص در کشور سوییس استفاده فراوانی نیز دازد.

سه_ قیمت خرید مناسب نقره

یکی از دلایل بسیار مهم محبوبیت ف نقرهقیمت خرید مناسبآن است ، چرا که با بالا رفتن وزن جواهرات طلا قیمت آن ها بسیار زیاد می شود ولی در نقره جات این مورد وجود ندارد.

برای مثال یک انگشتر نقره طرح طلا ( همانند طلا ) با وزن متوسط 5 گرم و بهترین کیفیت در فروشگاه اینترنتی نقره جات نقرا معادل 190 هزار تومان قیمت گذاری می شود ولی همان انگشتر با همان ظاهر و وزن در جواهرات طلا قیمتی حدودی سه الی چهار میلیون تومان قیمت گذاری می گردد ، این موضوع در جواهرات طلا به این منجر میشود که اکسسوری و زیورآلاتی که انتخاب می کنیم تنوع بالایی نداشته باشند و اتتخاب های محدودی در زیورآلات طلا داشته باشیم.

چهار_ نقره جات با طرح طلا در نقرا

امروزه در ساخت اکثر نقره جات از قالب های طلا استفاده می شود بدین معنا که زیورآلات نقره دقیقا مشابه جواهرات طلا ساخته می شوند و تشخیص طلا و یا نقره بودن آن را به راحتی نمی توان از ظاهر جواهر تشخیص داد.

در فروشگاه نقرا نیز در منو هایانگشتر،دستبند،النگووسرویسزیورالاتطرح طلارا نیز می توانید بیابید. گفتنی است با آبکاری طلا به نقره جات عمر و زیبایی این جواهرات چندین برابر می شود.

فروشگاه نقره جات نقرا

فروشگاه نقره جات نقرا ( noghra.com ) ارائه دهنده با کیفیت ترین و به روز ترین جواهرات و نقره جات نقره در ایران و جهان می باشد.

این فروشگاه با وارد کردن مستقیم زیورآلات نقره و همچنین ساخت نقره جات ایرانی با قیمت خرید مناسب و بدون واسطه کیفیت ، ارزانی و زیبایی را به مشتریان خود تقدیم می نماید.

.

.

.

کلمات کلیدی

خرید نقره

نقرا

طرح طلا

.

این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی است و مسئولیت محتوای آن بر عهده ما نیست و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل متن قرار گرفته است.

فروشگاه خرید کفش صندل

بهترین فروشگاه خرید سانسوریا و کاکتوس

معرفی و بررسی برند لوازم جانبی بیسوس

نقره ,طلا ,جات ,ف ,، ,ها ,نقره جات ,می شود ,ف نقره ,جواهرات طلا ,طرح طلا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
piunehplus iranbirds motaleat321 enkatyusha gifchat dayscience lovekimiad sepehr-story firoozestone