مرکز تعمیر لیبل پرینتر با کیفیت بالا و قیمت مناسب

خدمات تعمیر لیبل پرینتر را با کیفیت بالا و قیمت مناسب از معتبرترین و برجسته ترین شرکت در زمینه تجهیزات اداری یعنی شرکت پیکسل بخواهید. این شرکت قادر است برند های مختلف لیبل پرینتر و لیبل زن را تعمیر کرده و بسیاری از مشکلات خریداران این دستگاه ها و ایرادات فنی لیبل زن را برطرف نماید. به طوری که مشتریان بتوانند از دستگاه های قدیمی خود مانند روز اول استفاده کنند.

یکی از تخصصی ترین خدمات شرکت پیکسل خدمات تعمیر لیبل پرینتر می باشد. در این شرکت تعمیر پرینتر حرارتی فروشگاهی،تعمیر فیش پرینتر حرارتیو تعمیر لیبل پرینتر (بارکد پرینتر) توسط متخصصان و کارشناسان دوره دیده انجام می شود. تعمیرکاران شرکت پیکسل با استفاده از به روزترین ابزارهای تست و تعمیر و به صورت حرفه ای تعمیرات دستگاه های لیبل زن و لیبل پرینتر و بارکدخوان و فیش پرینتر حرارتی را انجام می دهند.

اگر چه تعمیر دستگاه هایی از قبیل فیش پرینتر ها، لیبل پرینتر (بارکد پرینتر) و پرینترهای حرارتی فروشگاهی ممکن است بسیار ساده به نظر برسد. اما نداشتن تخصص کافی در این زمینه ممکن است به قطعات و مادر برد دستگاه خسارت جبران ناپذیری را وارد کند. امروزه افراد و مراکز بسیاری هستند که تعمیرات این دستگاه ها را انجام می دهند. اما برای جلوگیری از خسارات بهتر است دستگاه مورد نظر خود را به شرکت معتبر و افراد ماهر جهت خدمات تعمیر لیبل پرینتر بسپارید.

خدمات تعمیرلیبل پرینتر

دستگاه لیبل پرینتر ممکن است در اثر عوامل مختلفی خراب شود و احتیاج به تعمیر داشته باشد. علل خرابی این دستگاه را می توان به سه دسته اصلی خرابی هد لیبل پرینتر، خرابی غلطک فید لیبل پرینتر و خرابی برد الکترونیکی یا همان مین برد لیبل پرینتر طبقه بندی کرد. در صورت نیاز به تعمیر هر یک از این بخش ها بهتر است از بهترین خدمات تعمیر لیبل پرینتر شرکت پیکسل بهره مند شوید.

تعمیر هد لیبل پرینتر:

هد های لیبل پرینتر از المنت های بسیار کوچکی ساخته شده اند که در زمان رسیدن دستور از مین برد، با توجه به نوع چاپ هر قسمت، بخشی از هد گرم می شود. در صورتی که جریان الکترونیکی قطع شود به دلیل عدم حرارت چاپی انجام نمی شود. بنابراین در صورت خرابی هد لیبل پرینتر ممکن است کامل بسوزد یا قسمت هایی از آن دیگر قادر به پرینت نباشند.

تعمیر مین برد لیبل پرینتر:

تعمیر مین برد لیبل پرینتر به قسمت های متفاوتی تقسیم می شود. در بعضی مواقع ممکن است قسمتی از مین برد به صورت کامل بسوزد که در صورت امکان با تعویض قطعات می توان مشکل را برطرف کرد. یکی دیگر از دلایل بروز مشکل ممکن است در اثر عدم استفاده صحیح سوکت های ورودی و خروجی مانند سوکت برق ورودی ایجاد شود که با تعویض سوکت مشکل حل خواهد شد. اما زمانی که مین برد لیبل پرینتر آسیب ببیند و آسیب خیلی جدی باشد به راحتی قابل تعمیر کردن نخواهد بود.

شرکت زبرا Zebra با نام اولیه Data Specialties Incorporated و با هدف تولید محصولات الکترونیکی در سال ۱۹۶۹ در آمریکا آغاز به کار نمود. در سال ۱۹۸۲ تولیدات شرکت به سمت سیستم های لیبل زن و سیستم های مبتنی بر بارکد تغییر کرد و در سال ۱۹۸۶ به Zebra Technologies تغییر نام داد.

شرکت Zebra Technologies هم اکنون تمرکز خود را بر روی راهکار ها و تکنولوژی های ردیابی و شناسایی خودکار قرار داده است. این شرکت قصد دارد تا در یک بستر یکپارچه سخت افزاری و نرم افزاری Real-time دید جامعی از سرمایه های یک سازمان را به مدیران جهت تصمیمگیری های راهبردی ارائه نماید. همچنین با گسترش تکنولوژی و حرکت به سویپردازش های همراه،پردازش ابریوابر داده هااین شرکت با ایجاد بستری مناسب به سوی تولید محصولات متناسب با این فناوری ها روی آورده است.

شرکت پیکسلنمایندگی زبرا ZEBRAدر جهت تعمیرات و پشتیبانی لیبل زن و لیبل پرینتر می باشد .

تعمیر غلطک فید لیبل پرینتر:

بهتر است بدانید که غلطک های لیبل پرینتر معمولا در اثر گذشت مدت زمان طولانی دچار فرسودگی می شود. اما در اثر عدم استفاده صحیح ممکن است در مدت زمان کوتاهی پوشش روی غلطک از بین برود و همچنین چرخنده های حرکت دهنده دچار فرسودگی یا شکستگی شوند. لازم به ذکر است که موتور محرک غلطک فید از آن دسته قطعات می باشد که ممکن است دچار خرابی و فرسودگی شود.

بنابراین در صورت هر گونه خرابی دستگاه لیبل پرینتر می توانید از خدمات تعمیر لیبل پرینتر شرکت پیکسل بهره مند شوید. زیرا این شرکت از کادری مجرب در بخش خدمات و تعمیرات ماشین های اداری برخوردار است. همچنین با توجه به سابقه 15 ساله خود یکی از معتبرترین شرکت ها در این زمینه محسوب می شود.

فیش پرینترها

جالب است بدانید که فیش پرینتر ها را با نام های دیگری از جمله دستگاه صدور فاکتور، دستگاه صدور فیش، دستگاه فیش زن، چاپگر فاکتور، چاپگر حرارتی و دستگاه چاپ رسید در بازار ایران می شناسند. این نوع دستگاه ها جزء پرینتر های فروشگاهی محسوب می شوند. همچنین در فست فودها و فروشگاه های زنجیره ای کاربرد دارند. بنابراین گاهی اوقات با نام فیش زن فست فود شناخته می شوند. این نوع دستگاه با ایجاد حرارت بر روی رول کاغذ عمل چاپ را انجام می دهند.در استفاده با این دستگاه نیازی به جوهر، تونر و ریبون نخواهید داشت. فیش پرینترها در انواع و برندهای مختلف در بازار موجود می باشند که در صورت نیاز به تعمیر هر مدل و برندی از این دستگاه می توانید از خدمات تعمیر لیبل پرینتر شرکت پیکسل استفاده کنید.

تعمیر بارکد خوان یا بارکد ریدر یا بارکد اسکنر

بارکد خوان ها دستگاههای پر کاربرد زندگی امروز ما به شمار می ایند. حضور انهارا در داروخانه ها و فروشگاههای برزگ به راحتی می توان مشاهده کرد. این دستگاههای پر کاربرد امروزی که بسیار کارهای امروزه بشر را رحت کرده اند نیز همانند همه دستگاههای دیگر خراب میشوند و نیاز به تعمیر دارند. تعمیرات انها شامل برد بارکد خوان، کابل اتصال ان به کامپیوتر و همچنین CCD انها می باشد.

لیبل پرینتر (بارکد پرینتر)

می توان گفت تفاوتی بین لیبل پرینتر و بارکد پرینتر وجود ندارد و به چاپگر هایی که مخصوص چاپ لیبل و برچسب هستند، لیبل پرینتر گفته می شوند.

نمایندگی بیکسلونBixolon

شرکت بیکسلون Bixolonیکی از شرکت های محبوب در بازار ایران است. این شرکت در زمینه تولید محصولاتفیش پرینترحرارتی ولیبل پرینتردر اندازه ها و انواع مختلفی فعالیت می کند.

دستگاه لیبل پرینتر نوعی دستگاه برای چاپ بارکدها هستند که با نام های بارکد زن یا لیبل پرینتر نامیده شده است.

کار پرینتر لیبل زن چاپ لیبل است که لیبل خود، برچسبی است که برای معرفی کالا و ثبت مشخصلات آن استفاده می شود.

در واقع کار فیش پرینتر صدور فیش در فروشگاه ها و بانک ها و رستوران ها می باشد.

شرکت پیکسلنمایندگی بیکسلون BIXOLONدر جهت تعمیرات و پشتیبانی لیبل زن و لیبل پرینتر و فیش پرینتر حرارتی می باشد .

نمایندگی پوزتکPOSTEK

شرکت پیکسلنمایندگی پوزتک POSTEKدر جهت تعمیرات و پشتیبانی لیبل زن و لیبل پرینتر و فیش پرینتر حرارتی می باشد .

پرینتر های حرارتی فروشگاهی

پرینتر های حرارتی فروشگاهی دستگاه هایی هستند که توسط حرارت یا گرما بر روی کاغذ های مخصوص متن مورد نظر خود را چاپ می کنند. در این نوع دستگاه ها از جوهر و تونر استفاده نمی شود؛ بنابراین نیازی به شارژ کاتریج نخواهند داشت. از دیگر مزایای پرینترهای حرارتی فروشگاهی می توان به مقرون به صرفه بودن آن ها اشاره کرد. زیرا تنها هزینه مربوط به این دستگاه ها خرید رول کاغذ مخصوص می باشد. لازم به ذکر است که این نوع کاغذ ها از قیمت مناسبی برخوردار می باشند.

مزایای استفاده از پرینترهای حرارتی فروشگاهی

استفاده از این نوع دستگاه ها مزایای خاصی دارد که از جمله آن ها می توان به مواردی از قبیل عمر طولانی آن ها و عدم نیاز به سرویس مداوم شارژ اشاره کرد. بنابراین پرینترهای حرارتی فروشگاهی به کم ترین خدمات تعمیر لیبل پرینتر نیاز دارند.از دیگر مزایای این دستگاه ها سرعت بالای آن ها موقع چاپ می باشد.

پرینتر های حرارتی فروشگاهی به دلیل دارا بودن این ویژگی خاص در بین مشتریان از محبوبیت خاصی برخوردار هستند. با توجه به اینکه این دستگاه ها نیازی به جوهر ندارند و از رول کاغذی مخصوص بسیار ارزانی در آن ها استفاده می شود از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه خواهند بود.

استفاده از پرینتر های حرارتی فروشگاهی بر خلاف چاپگر های سوزنی و لیزری هیچگونه آلودگی صوتی ایجاد نمی کند. بنابراین با خرید این مدل دستگاه از آرامش خاصی بهره مند خواهید شد.این مدل دستگاه نسبت به انواع لیزری و سوزنی حجم بسیار کمی را اشغال می کند؛ بنابراین محیط کاری منظم و آراسته ای را ایجاد خواهند کرد. با توجه به نیاز بسیار کم به خدمات تعمیر لیبل پرینتر در این مدل دستگاه می توانید هزینه های جانبی خود را کاهش دهید. زیرا نیازی به شارژ جوهر و سرویس دهی نخواهد داشت.

اما چنانچه بهتعمیر لیبل پرینتراز هر نوع نیاز پیدا کردید، می توانید از بهترین خدمات تعمیر لیبل پرینتر شرکت پیکسل بهره مند شوید. این شرکت برای مشتریان خود امکان راهنمایی و مشاوره رایگان را فراهم کرده است.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی باواحد خدماتتماس بگیرید.

فروشگاه خرید کفش صندل

بهترین فروشگاه خرید سانسوریا و کاکتوس

معرفی و بررسی برند لوازم جانبی بیسوس

پرینتر ,لیبل ,دستگاه ,های ,تعمیر ,شرکت ,لیبل پرینتر ,تعمیر لیبل ,خدمات تعمیر ,می باشد ,ممکن است ,پرینترهای حرارتی فروشگاهی ,پرینتر بارکد پرینتر ,لیبل پرینتر بارکد ,بهترین خدمات تعمیر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
myclasss mahyatcomputer roomjon mito36 kavirnpc kavircnegint greenpost medismusic nasravaran