قیمت یک لیفتراک چقدر است؟

به طورکلی، هر چه ظرفیت بالابریلیفتراکبیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است؛ اما لیفتراک ها با ظرفیت استاندارد حدوداً بین ۱۵ تا ۲۵ هزار دلار قیمت خواهد داشت. یک لیفتراک ۵ تن بین ۳۰،۰۰۰ تا ۴۵،۰۰۰ دلار قیمت دارد درحالی که قیمت لیفتراک ۱۵ تن بالغ بر ۱۰۰،۰۰۰ دلار خواهد بود! به زبان عامیانه هر چقدر لیفتراک شما بتواند بار بیشتری بلند کند باید بهای آن بیشتر است.

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام کاسپین ماشین، برای کسب وکارهایی که باید اقلام سنگین را جابجا کنند، تعدادی از تجهیزات به همان اندازه لیفتراک برایشان ارزشمند هستند. انبارهای پخش، انبارها، انبارهای چوب، کارخانه های تولیدی و سایر محیط های کاری مشابه که بارهای بین ۱ تن تا ۱۰ تن به بالا را حمل می کنند، برای راحتی کار خود از لیفتراک استفاده می کنند. اگرچه خود لیفتراک یک سرمایه بزرگ است، اما ارزش واقعی آن در ذخیره نفر ساعت نیروی انسانی کارگاه شما دیده خواهد شد؛ اما برای اینکه مطمئن شوید چیزی بیشتر از آنچه نیاز دارید تهیه نمی کنید، لازم است نیازهای کسب وکار خود را کاملاً بشناسید و آینده آن را پیش بینی کنید.

انواع لیفتراک ها

لیفتراک ها را می توان به دو روش عمده طبقه بندی کرد: یکی ساختار لیفتراک و دوم نوع سوخت مورد استفاده آن. لیفتراک بر اساس ساختار به انواع زیر تقسیم می شوند: لیفتراک استاندارد: یک لیفتراک معمولی می تواند از ۱ تا ۳.۵ تن بار را تا ارتفاع ۱۰ متری بلند کند.

ریچتراک:

به این ماشین ها لیفتراک باریک هم گفته می شود. این نوع لیفتراک ها اغلب در انبارها و مراکز توزیع که فضا و مکان برای آن ها یک مساله کلیدی است استفاده می شوند. لیفتراک کوچک و باریک یا ریچتراک همان لیفتراک استاندارد است و همان ظرفیت بالابری را دارد، با این تفاوت که شاخک های آن قابل تعویض هستند و می توانند تا ۱۵ متر بار شما را بالا ببرند.

لیفتراک تلسکوپی:

این نوع لیفتراک ها به نگه دارنده های تلسکوپی (تله هندلر) و یا لیفتراک های قابل توسعه هم معروف هستند. این لیفتراک ها یک نسخه سنگین تر از لیفتراک های استاندارد هستند که می تواند توسعه یابد. لیفتراک های تلسکوپی اغلب در زمین های ناهموار استفاده می شوند و می تواند بارهای بیش از ۱۵ تن را تا ارتفاع ۲۰ متر جابجا کنند.

لیفتراک معمولی:

این نوع لیفتراک معمولاً در همه جا استفاده می شود و برخلاف لیفتراک های تلسکوپی، می توانند بارهای عمودی را تا ۵ تن را تا ارتفاع ۳ تا ۱۰ متر بالا ببرند.

لیفتراک ها را می توان بر اساس نوع سوخت مورد استفاده آن ها به دسته های زیر طبقه بندی کرد:

لیفتراک های برقی:

لیفتراک های برقی با استفاده از باتری های سنگین قابل شارژ اسیدی که می توانند ۵ یا ۶ ساعت مداوم در حال کار باشند، استفاده می کنند. لیفتراک برقی برای استفاده در محیط داخلی مناسب ترین انتخاب هستند چرا که لیفتراک برقی ناخالصی و آلایندگی تولید می کند و آلودگی ندارد.

لیفتراک دیزل یا لیفتراک دوگانه سوز:

این نوع لیفتراک ها می توانند از تعدادی از سوخت های مختلف مانند بنزین، دیزل، پروپان مایع و گاز طبیعی فشرده (CNG) استفاده کنند. در مقایسه با لیفتراک های برقی، لیفتراک دیزل داخلی راحت تر سوخت گیری می کنند، می توانند بارهای سنگین تر حمل کنند و با سرعت بیشتری عمل کنند.

چند نمونه از قیمت لیفتراک

قیمت واقعی لیفتراک با توجه به مکان، شرایط و فروشنده شما، متفاوت است. قیمت های زیر تنها جهت آشنایی شما با کلیت قیمت گذاری وقیمت لیفتراکهمچنین هزینه لیفتراک برای شما آماده شده است.

- یک لیفتراک برقی استاندارد با ظرفیت معمولی حدوداً بین ۱۵ تا ۲۵ هزار دلار یا بیشتر به علاوه حدود ۲ هزار و ۵۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار برای یک باتری لیفتراک برقی و یک شارژر لیفتراک برقی قیمت دارد کند.

- یک لیفتراک دوگانه سوز در حدود ۱۵،۰۰۰ تا ۳۰،۰۰۰ دلار قیمت دارد.

- قیمت لیفتراک ۵ تن دیزل یا دوگانه سوز ممکن است حدوداً ۲۵ تا ۵۰ هزار دلار باشد.

- بالابر با ظرفیت بالغ بر ۳۵،۰۰۰ پوند یا بیشتر می تواند هزینه ۱۰۰،۰۰۰ دلار باشد.

- یک فروشنده لیفتراک،قیمت لیفتراکدیزل با ظرفیت ۳ تن و لاستیک های پنوماتیک حدود ۲۰،۰۰۰ دلار اعلام کرد، همان لیفتراک با لاستیک های هواکش با قیمت حدود ۱۸،۰۰۰ دلار قیمت داشت.

- یک لیفتراک کارکرده با ظرفیت ۱.۵ تن حدوداً بین ۵،۰۰۰ تا ۱۰،۰۰۰ دلار قیمت دارد.

- لیفتراک کارکرده دوگانه سوز با ظرفیت ۳ تن حدوداً بین ۱۰،۰۰۰ تا ۱۵،۰۰۰ دلار قیمت دارد.

فروشگاه خرید کفش صندل

بهترین فروشگاه خرید سانسوریا و کاکتوس

معرفی و بررسی برند لوازم جانبی بیسوس

لیفتراک ,های ,قیمت ,یک ,دلار ,ها ,لیفتراک ها ,یک لیفتراک ,لیفتراک های ,دلار قیمت ,با ظرفیت ,بالا ببرند لیفتراک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
buyslim-patch faranservice ashpazivalavazemkhanegi itpooneh modernsazaneberis shirinam negarehist npm membernovin paradiseknow