معرفی شهرک نمک آبرود

یکی از جذاب ترین و پرطرفدار ترین مقاصد گردشگری در شمال کشور، شهرک نمک آبرود می باشد. این شهرک در استان مازندران و در کیلومتر 12 چالوس به تنکابن قرار دارد. وسعت این شهرک حدود 650 هکتار می باشد و از دو بخش مسی و توریستی تشکیل شده است. در این قسمت ویلاهایی نیز ساخته شده اند که به گردشگران اجاره داده می شوند. همچنین شهرک مسی نمک آبرود یکی از موقعیت های مناسب جهتخرید ویلا در شمالمی باشد.

گردشگرانی که قصد خرید ویلا در نمک آبرود و یا قصدخرید زمین در نمک آبرودرا دارند، می توانند از این محله ها دیدن کنند. سالیانه تعداد زیادی ملک جهت فروش ویلا در نمک آبرود، ساخته می شوند که خود به جاذبه های گردشگری این شهر کمک شایانی کرده است.
شهرک نمک آبرود از شمال به دریای خزر و جنوب به رشته کوه های البرز منتهی می شود. این شهرک در همسایگی شهرهای کلارآباد و چالوس قرار دارد. از این رو گردشگران و کسانی که قصد سرمایه گذاری در مناطق شمالی را دارند، می توانند باخرید زمین در کلارآبادو یا خرید زمین در نمک آبرود در این منطق سرمایه گذاری کنند. یکی از مهم ترین جاذبه های این شهرک توریستی، وجود بلندترین خط تله کابین در ایران می باشد که مسیری حدود 2.1 کیلومتر را دارا می باشد.

فرهنگ شهرک نمک آبرود
بخش مسی این شهرک شامل هشت محله می باشد که بالغ بر 100000 نفر جمعیت دارد.

جاذبه های گردشگری
شهرک توریستی نمک آبرود امکانات گردشگری و تفریحی فرادانی را در خود جای داده است که فرصت مناسبی برای کسب تجربه های هیجان انگیز می باشد. یک از مهم ترین و زیباترین جاذبه های این شهرک می توان به وجود تله کابین اشاره کرد. این شهرک از دو خط مجزا تله کابین تشکیل شده که سال احداث اولین خط، سال 1370 می باشد که از سطح زمین شروع شده و تا بالای رشته کوه البرز ادامه دارد.
سایر امکانات تفریحی نمک آبرود شامل دریاچه مصنوعی، پیست اسب سواری، زمین تنیس، پرواز با هواپیماهای دو نفره، دوچرخه سواری، اسکیت، سورتمه سواری، کارتینگ، زیپ لاین، پینت بال، پل معلق، مراکز خرید، رستوران ها و . می باشد. این امکانات باعث شده کسانی که قصدخرید زمین در متل قوو یا شهر های مجاور را دارند، از منطقه نمک آبرود هم دیدن کنند و در این مناطق سرمایه گذاری کنند.

تلکابین

تلکابین

سورتمه

سورتمه

طبیعت زیبای نمک آبرود

طبیعت زیبای نمک آبرود

پل چوبی معلق

پل چوبی معلق

فروشگاه خرید کفش صندل

بهترین فروشگاه خرید سانسوریا و کاکتوس

معرفی و بررسی برند لوازم جانبی بیسوس

نمک ,شهرک ,آبرود ,های ,زمین ,جاذبه ,نمک آبرود ,می باشد ,این شهرک ,شهرک نمک ,در نمک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
tabiatghab sardservice mtj reportaj44 zeulookpocong spssprog ikavirstr sardar-del-ha meltblown neginetskavir