مزایای قارچ گانودرما و نحوه تهیه آن

قارچ گانودرمایا ریشی که در ژاپن به این اسم شناخته میشه و با نا م علمی (Ganoderma lucidum)در حال حاضر مهمترین قارچ دارویی و تجاری در سراسر جهانه، به طوری که تجارت فعلی اون در حال حاضر سالی 2 میلیون دلار. این گیاه بومی آسیا و کشور چینه. البته خواص درمانی قارچ های تولید شده در آسیا و بخصوص ایران بسیار بالاتر از بقیه کشوراست. مصرف این قارچ ها سابقه تاریخی و باستانی طولانی بیش از پنج هزار سال داره. در ۱۳۰۰ سال قبل از میلاد مسیح تصاویر این قارچ روی ظروف، جواهرات حک شده و در حال حاظز هم وجود دارن. از این قارچ در چین و ژاپن تحت عنوان اکسیر جوانی ابدی، گیاه معجزه آسا، گیاه جاودانگی و حافظ سلامتی نام برده میشه. این قارچ در چین و ژاپن غذای امپراطورا و پادشاهان بوده . در چین و طی سالیان متمادیقارچ گانودرمابه عنوان اکسیر سنتی در درمان انواع بیماری ها شناخته شده بود و کلیه متون طب سنتی چین از این قارچ نام بردن و اون رو برای درمان انواع بیماری ها بدون عوارض جانبی موثر می دونن.

قهوه گانودرمانوعی نوشیدنی به صورت پودر فوری است که حاوی پودر قهوه و عصاره قارچی به نام <<گانودرما>> است.قارچ گانودرماخواص درمانی دارد و به نام های <<قارچ جان افزا>>،<<رِیشی>> یا <<لینگژی>> هم شناخته می شود. در ساخت این قهوه از مواد دیگری مانند: شکر،مکمل قهوه و گیاهان دارویی هم بهره می برند. گفته می شود که این قهوه ی جذاب هم مفید است و هم علاوه بر مزایای زیادی که دارد در ترک و کم کردن قهوه ی مصرفی عادی به شما کمک می کند.

تاثیر گانودرما بر دیابت

حتما به گوشتان خورده که گانودرما با فواید زیادی که دارد می تواند در درمان دیابت و بیماری های بسیار زیادی موثر باشد و به درمان آن ها کمک کند. با تحقیقات گسترده ای که در زمینه درمان بیماری دیابت صورت گرفته است له این نتیجه رسیده اند که قارچ گانودرما علاوه بر کمک به تولید انسولین در بدن به فرد دیابتی کمک می کند تا درمان بیماری تسریع بخشیده شود. قارچ گانودرما در بدن تاثیری مشابه با انسولین دارد و به همان اندازه قند خون را کنترل و کاهش می دهد .

گانودرماحاوی حدود ۴۲۲ ترکیبات فعال زیستی مختلف است. که هر یک خواص منحصر به فرد و ارزشمندی دارد و میتواند در کنترل و درمان پیسی بسیار موثر باشد .
گانودرما با خاصیت آداپتوژن سازی ،موجب تعادل در بدن میشود . در نتیجه حملات ناشی از سیستم ایمنی بدن که در بیماری پیسی با حمله به سلولهای تولید رنگدانه در پوست رخ میدهد تا حد بسیار زیادی کنترل می شود . و به مرور زمان کاهش پیدا می کند و همچنین با تنظیم ترشح سایتو کاین ها که واکنشهای التهابی را در بدن کنترل میکنند، باعث کاهش التهاب سیستماتیک بدن و کنترل بیشتر سیستم ایمنی می شود.

چراقیمت قارچ گانودرمامتفاوت است؟

حتما به این نکته توجه داشته باشید که این قارچ و پودر و محصولات آن را حتما از فروشنده های معتبر خریداری کنید و به قیمت اصلی موجود در بازار هزینه بدهید چرا که افرادی هستند که پودر این قارچ را با قارچ های جنگلی مخلوط کرده و مقدار پودر خالص از قهوه گانودرما در این محصول کمتر از اصل محصول می باشد به همین علت هم قیمت پایین تری نسبت به پودر اصل و خالص این قارچ ها دارد .

گروه تولیدی پژوهشیایران گانوبا بیش از 15 سال تجربه در زمینه تحقیق پرورش تولید انواع قارچ های خوراکی ( قارچ دکمه ای قارچ صدفی و گانودرما ) نماینده انحصاری فروش کمپوست قارچ صدف در ایران و تولید انواع قارچ های دارویی و با بهره گیری از کادری مجرب افتخار دارد تولیدکنندگان، علاقه مندان و سرمایه گذاران در زمینه تولید قارچ را با ارائه ی خدمات خود در تولید انواع قارچ یاری نماید.

فروشگاه خرید کفش صندل

بهترین فروشگاه خرید سانسوریا و کاکتوس

معرفی و بررسی برند لوازم جانبی بیسوس

قارچ ,گانودرما ,های ,تولید ,درمان ,قهوه ,این قارچ ,و به ,قارچ های ,در بدن ,می شود ,درمان انواع بیماری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
figmentgire daryarapc tohijon decktenbirdholl dr-najafi segalsazeh travelbymoharam roshanalight kusar1234 web-development