میهن ساب، برترین ارائه دهنده خدمات کفسابی و سنگسابی

کفسابیچیست ؟

در سالهای اخیرکفسابی و سنگ سابیامر مهمی در صنعت ساختمان محسوب می شود. کف ساختمان درصد زیادی از سطح ساختمان را تشکیل میshy;دهد. بنابراین زیبایی و تمیزی آن نقش مهمی را در زیبا جلوه دادن ساختمان ایفا می کند. ممکن است در حین سنگ فرش کردن بوسیله نیروی انسانی پستی و بلندی در سنگ فرش ایجاد شود که منجر به تجمع رسوبات و میکروبshy;ها گردد. ممکن است تمیز کردن کف بوسیله نیروی انسانی و یا استفاده از موادی که خاصیت اسیدی دارند مانند جرم گیرها موجب تخریب سنگ کف ساختمان و از دست رفتن زیبایی کف شود. شما می توانید اینکار را به یک گروه متخصص و با تجربه زمینهخدمات کفسابیبسپارید تا عملیاتکفسابی و سنگ سابیرا بصورت درست انجام دهند تا ضمن پرداخت هزینه پایین، زیبایی و جلوه کف ساختمانتان را حفظ نماید.

روش انجام کفسابی و سنگ سابی

درکفسابیتوسط دستگاه های مخصوص یک لایه خیلی نازک از سنگ مانند پوست پیاز از روی آن برداشته می شود. بعد از برداشتن لایه نازکی از سنگ، یکسری مواد مخصوص برای هم تراز کردن و درخشان جلوه دادن روی سنگ استفاده می شود بطوریکه سنگ مثل آیینه عمل می کند و تصویر وسایل را در خود نشان می دهد. برای ایجاد حالت آیینه ای در سنگکفسابیبا کفساب ایتالیایی صورت می گیرد. از آنجائیکه در عملکف سابیلایه خیلی نازکی از سنگ برداشته می شود لازم است فرد ارائه دهندهخدمات کفسابیعلاوه بر دانش و تجربه از صبر و حوصله کافی برخوردار باشد.

سنگسابیهمانکف سابیاست که روی سنگ های مختلف صورت می گیرد. در این عمل لایه خیلی نازک مانند پوست پیاز از روی سنگ ها برداشته می شود. این امر به حذف بر آمدگی ها و تیزی های موجود در سنگ که ممکن است به دست و پای انسان آسیب بزند، می پردازد. ضمنا تمامی درز ها که می تواند محل تجمع باکتری ها شود در این روش پر می شود و در نهایت سنگ شما زیبا و براق می شود و در عین حال موجب افزایش طول عمر سنگ نیز می گردد. پرکردن ترک خوردگی ها، سنگ پریدگی ها و پرکردن بندها در این روش توسط رزین مخصوص صورت می گیرد. در نهایت رنگ آمیزی این بخش های ترمیم شده به شکلی انجام می شود که اصلا قابل رویت و یا به عبارتی قابل تشخیص از سنگ واقعی نیست.سنگ سابیبسته به نوع سنگ نیاز به مهارت خاص، دستگاه مخصوص و مواد نانو متفاوت دارد.سنگ سابیرا می توان در ساختمان های نوساز که نیاز به بازسازی دارند و همچنین در مکانshy;های پرترددی مانند ادارات، ارگان ها، رستوران ها، باشگاهshy;های ورزشی، مغازهshy;ها، انواع پاساژ و مراکز خرید، فرودگاهshy;ها، بیمارستانshy;ها، شرکتshy;های خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار داد. با این کار طول عمر کف پوش سنگی این مکان ها افزایش پیدا می کند و نیز با افزایش جلای سنگ، حس دلپذیر بودن فضا به مشتریان انتقال پیدا می کند. در زیر به سایر مزایایکفسابیو سنگ سابی اشاره خواهیم کرد.

مزایای کفسابی و سنگ سابی

  • کفسابیبه افزایش درخشندگی سنگ و ایجاد حالت آیینه ای در آن کمک می کند.
  • پر کردن ترک ها و درز ها با رزین در طی عملسنگ سابیمنجر به افزایش طول عمر سنگ می شود و دیگر این ترک ها محل تجمع قارچ و باکتری و سایر آلودگی ها نخواهد بود و برای افراد حساس مشکل ایجاد نمی کند.
  • کفسابیباعث می شود نمای داخلی ساختمان نو و جدید بنظر برسد.
  • گاها ممکن است سنگ های ساختمان آنقدر آسیب دیده باشند که نیاز به تعویض داشته باشند، باکف سابیمی توان از پرداخت هزینه های بالای تعویض سنگ در امان بود.
  • چنانچه فرد ارائه دهنده خدماتکفسابیکار خود را درست انجام داده باشد شستشو و تمیز کردن کف بعد از انجام اینکار بسیار راحت صورت می گیرد.

درخشندگی سنگ بعد از کفسابی

هزینه کفسابی و سنگ سابی

هزینه انجامکفسابیوسنگ سابیبه عوامل متعددی از جمله نوع و جنس سنگ، میزان جرم سنگ و همچنین سابقه ساب خوردگی وابسته است. برای مثال سنگ سابی سنگ هایی مانند تراورتن و گرانیت هزینه بالاتری را در مقایسه با موزائیک و بتن دارد.

با توجه به اصول و حساسیت کار باید در نظر داشته باشیم که خدمات کف سابی ساختمان را به یک متخصص مطمئن بسپارید تا از عواقب برگشت نا پذیر جلوگیری کنیم.

میهن ساب به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات کف سابی در سرتاسر کشور با سابقه درخشان ساله حضور خود را با افتخار اعلام می کند.

ارتباط با میهن ساب :09125363969

فروشگاه خرید کفش صندل

بهترین فروشگاه خرید سانسوریا و کاکتوس

معرفی و بررسی برند لوازم جانبی بیسوس

سنگ ,ها ,های ,ساختمان ,کف ,سابی ,می شود ,می کند ,و سنگ ,کفسابی و ,سنگ سابی ,بوسیله نیروی انسانی ,دهنده خدمات کفسابی ,ارائه دهنده خدمات ,برترین ارائه دهنده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
didbartar oyu1391 biliyardbaz kaftar25 lamp-afratab harmonifibaran cvbn4 lichking lrezaei kamalirad